Zalety kolczyków na biglach

www.bizutik.pl/kolczyki/bigle

Biżuteria to nie tylko ozdobne minerały oraz metale. Ważne są wszak nie tylko ich projekty, ale także względy funkcjonalne – kolczyki, których nie nosi się wygodnie niewątpliwie nieczęsto będą wyciągane ze szkatułki. Dlatego kupując biżuterię powinniśmy dowiedzieć się, jaki rodzaj zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna ogromna – angielskie, klipsy oraz bigle. Który typ będzie najlepszym rozwiązaniem? Dobrze między innymi wybrać kolczyki na biglach – są wszak komfortowe oraz świetnie wyglądają.

Kolczyki na biglach – jak dobrać?

Kolczyki na biglach rekomendowane są zwłaszcza dla pań o stosunkowo kanciastej twarzy – bywają wysokie, zatem nadają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą się też prezentowały na owalnej twarzy – zwłaszcza, kiedy postawimy na kolczyki z biglami z długim korpusem. Warto przy tym zaznaczyć, iż panie o trochę innej twarzy też mogą nosić kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą odpowiedni wzór.

Kolczyki na biglach – minerały

Kolczyki na biglach produkowane są z różnych minerałów – wszystko zależy od ich ceny oraz fantazji twórcy. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się niewątpliwie kolczyki na biglach z topazami, bursztynem i minerałami syntetycznymi – na przykład z chalcedonem. Jakie najlepiej wybrać? To sprawa indywidualnych upodobań – niekiedy lepiej prezentować się będą kolczyki z topazem, innym razem dobrze zda egzamin kamień syntetyczny, więc zakup kolczyków powinniśmy przeanalizować samodzielnie.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]