Zakupy w polskiej hurtowni opakowań szklanych – to się opłaca!

Hurtownia opakowań szklanych - tu na pewno znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie!

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która póki będzie istnieć ludzkość nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, iż sporą częścią rynku towarów spożywczych rządzą ogromne marki, jest to równolegle sektor, w którym znakomicie radzą sobie niewielkie podmioty, o ile znajdą klienta na swój smakowity, zdrowy czy też niszowy wyrób. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać zabezpieczona tak, żeby wyrób dłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc np. w słoiczki oraz butelki ze szkła. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, gdyż poddać je recyklingowi.

Hurtowe zamówienie słoików oraz butelek – dlaczego to się opłaca?

Oczywiste jest, że oferty od dystrybutorów kierowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się dużo ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest niewielkim zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak przykładowo oliwę, pasty warzywne czy dżemy, będzie zużywać każdego roku nie kilkuset opakowań szklanych, ale ilości znacznie przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Zakup butelek i słoików w hurcie jest wobec tego dla niego zarówno metodą optymalizacji wydatków, ponieważ zamawiając towar w hurtowych ilościach przeważnie można liczyć na znaczny rabat od hurtownika, ale także oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup opakowań ze szkła znacznie zmniejszy się, gdy zamówimy je u krajowego dostawcy butelek oraz słoików. Dzięki temu też dostanie je szybciej.

Co dostaniemy w ofercie hurtowni opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i pojemności butelki ze szkła (znakomite do rozlewania wina, soków bądź piwa) i słoje. Dowożone są one do klienta na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – zależnie od wielkości opakowań – po 500, 1700, a nawet 3200 sztuk wybranego pojemnika. Firmy dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą również odebrać nabyty towar samodzielnie ze składu hurtowni. Razem z butelkami bądź słoikami hurtowo można również nabyć większą ilość innych koniecznych elementów, jak nakrętki, korki lub kapsle dopasowane do wybranego typu opakowania.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]