Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Dowiedz się, gdzie zamówić kontener KP 7

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontener na gruz – wybierz wysoką jakość

W Polsce produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Te typy pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest sporo wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe, kontenery z pokrywą, otwarte oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na placach budowy częstokroć wykorzystywane są też kontenery do przewozu surowców sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie rozładować.

Adres firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]