mata dezynfekcyjna przejazdowa, maty gumowe przemysłowe

Wyposażenie warsztatów i myjni samochodowych – maty dezynfekcyjne

Maty podłogowe mają mnóstwo zastosowań i są wykorzystywane w gastronomii, przemyśle, służbie zdrowia i innych sektorach rynku. Interesują Cię ergonomiczne i funkcjonalne wycieraczki przemysłowe? Dowiedz się, gdzie się je wykorzystuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – do czego służą?

Maty dezynfekcyjne użytkowane są w wielu sektorach – w warsztatach samochodowych, myjniach, na stacjach benzynowych, przy stanowiskach obróbki metali, lokalach gastronomicznych, kuchniach, w zakładach przetwórstwa spożywczego, w szpitalach specjalistycznych, narzędziowniach, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, czyli zawsze tam, gdzie niezbędne jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – grzybów, bakterii i wirusów, a także zmniejszają ryzyko przenoszenia się opiłków czy pyłu. W sprzedaży dostępne są również maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w fabrykach i innych obiektach, w których możliwe jest ryzyko przenoszenia się na obuwiu różnych smarów. Maty te absorbują bowiem substancje oleiste.

Maty przemysłowe – popraw wygodę pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki którym poprawia się bezpieczeństwo i wygoda pracowników oraz innych osób znajdujących wewnątrz budynków. Wybrane maty przemysłowe są powleczone powłoką z dodatkiem korundu, co pozytywnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Dodatkowo specjalne profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed przypadkowym potknięciem się.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]