Wyjątkowa biżuteria z koralem

www.bizutik.pl/bizuteria-z-koralem

Biżuteria z koralem jest nie tylko niezwykle elegancka, ale posiada również właściwości ochronne. Jego nazwa wywodzi się od hebrajskiego słowa “gord”, czyli amulet. Koral, nazywany drzewem oceanów, symbolizuje bogactwo i siłę. Wielu ludzi wierzy, iż kamień korala strzeże przed złą energią i działa wyciszająco na wzbudzone emocje. W mitologii, koral poświęcano bogini miłości, chcąc pobudzać uczucie miłości. Dzieci natomiast, miały być strzeżone przed złymi mocami i truciznami.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Mówi się, że najpiękniejszą biżuterią kobiety jest jej uśmiech. Nie mniej jednak szykowna, właściwie dopasowana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju wszystkich kobiet. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, dlatego też świetnie nadaje się do codziennych stylizacji, ale i na ważne uroczystości. Kamień korala występuje odcieniach: łososiowym, czerwonym oraz niebieskim.

Czy biżuteria z koralem może wpłynąć na stan naszego zdrowia?

Pozytywnego wpływu biżuterii z koralem doszukuje się również na płaszczyźnie leczniczej. Kamień korala rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Jego barwa blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem szczególnie polecana jest osobom dojrzałym. Reguluje cykl menstruacyjny i pozytywnie oddziałuje na poprawę płodności. Osoby zestresowane i szybko wpadające w gniew, mogą liczyć na jego działanie redukujące. Wierzy się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na spokojne życie rodzinne, wolne od stresu.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]