Wycieraczki do szyb marki Bosch

Produkcja wycieraczek do aut – firma Bosch

Firma Bosch istnieje na rynku już od wielu lat i skupia się na produkcji części samochodowych. Zastosowanie nowych technologii przekłada się na duże zainteresowanie produktami tej firmy. Jednym z jej wytworów są pióra wycieraczek. Także przy ich wytwarzaniu wykorzystano innowacje jak np. wycieraczki z napędem rewersyjnym, czujnikiem deszczu, a także zastosowaniem gumy syntetycznej. Firma Bosch zajmuje się sprzedażą wielu gatunków wycieraczek do auta.

Wycieraczki Bosch AEROTWIN

Zastosuj nowatorską metodę czyszczenia szyb, za pomocą bezprzegubowych wycieraczek samochodowych firmy Bosch. Zamieniono w nich konstrukcję przegubową na płaską i sprężystą szynę. Do największych atutów nowych wycieraczek zaliczyć można ścisłe przyleganie do krzywizny szyby, danej marki samochodu.

Wycieraczki Bosch – seria TWIN

Zamontowanie w wycieraczkach Bosch typu TWIN, uniwersalnego adaptera – Quick Clip umożliwia łatwą oraz szybką wymianę. wzmocnione dodatkowo sztyftami, metalowe ramię zwiększa ich trwałość i odporność. Instalacja spojlera po stronie kierowcy w wycieraczkach Bosch powoduje idealne przyleganie do szyby, nawet przy dużych prędkościach.

Zadbaj o bezpieczeństwo podczas jazdy – zdecyduj się na dobre wycieraczki

Wszystkie wspomniane wcześniej cechy wycieraczek samochodowych firmy Bosch, odpowiadają za bezpieczeństwo, a także komfort jazdy. już dziś zainwestuj w dobre wycieraczki, ugruntowanego na rynku części samochodowych producenta.