Wesele w namiocie ślubnym na każdą liczbę gości

Śluby w amerykański stylu stają się coraz bardziej popularne, dziwi więc, że młode pary chętnie zamawiają namioty ślubne, które spełnią ich oczekiwania. Planujesz urządzić ślub w plenerze i chcesz wybrać najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot na wesele a liczba gości

Popularność ślubów na świeżym powietrzu sprawia, że na rynku można znaleźć bardzo wiele namiotów weselnych, a ich różnorodność pozwala na wybranie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb młodej pary. W sprzedaży można znaleźć zarówno namioty ślubne, które pozwolą na zorganizowanie wesela dla pokaźnej liczby gości, jak i modele stworzone z myślą o kameralnych imprezach. Organizujesz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej luksusową uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne w sprzedaży hale namiotowe, w których bez problemu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot weselny – typu gwiazda czy dwuspadowy?

Wielkość namiotu to oczywiście nie jedyny element, który należy wziąć pod uwagę przy jego wyborze. Niesłychanie ważny jest także rodzaj konstrukcji. Do najczęściej spotykanych typów należą – hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty typu Turek, Gwiazda, Stretch, tzw. jurty, pawilony, modele z dachem dwuspadowym lub spiczastym, jak również hale z plexi.

Namiot na wesele – zadbaj o komfort gości

Ważna jest także solidna konstrukcja namiotu – najlepszym rozwiązaniem są modele wykonane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Dużą komfort zapewnią nieprzemakalne poszycia, które osłonią też przed promieniowaniem UV oraz zapobiegną skraplaniu wody na ściankach czy wydostawaniu się ciepła z namiotu.