naszyjniki celebrytki, celebrytki

Urocze celebrytki

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duża dostępność wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane sprawia, że każdy łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Można przypuszczać, że moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszystkich stylizacji i na wszelkie okazje. Czym jest ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek oraz aktorek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem oraz złota, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet chcących mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują portfelem. Duży wybór wzorów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko gadżetem dekoracyjnym – najczęściej niesie też z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu wisiorka albo grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swe własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne wzory to serduszko, gwiazdka, kółeczko pełne lub z dziurką, symbol nieskończoności, słonik i żyletka. Kobiety zazwyczaj wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według preferencji, lecz również pasującego znaczenia. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko symbolizuje niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest wyrazem nieprzeciętności i przekory.
Dużą zaletą celebrytek jest fakt, iż można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Najczęściej nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te doskonale łączą się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]