Tenisówki damskie sklep internetowy

Są niezwykle komfortowe, zawsze są trendy, a różnorodność ich fasonów pozwala z łatwością włączyć je do wszystkich strojów. Trampki, bo o nich mowa, to buty idealne nie tylko dla nastolatków. Przekonują się do nich też dorośli, a przybycie z nimi na nogach do biura czy na spotkanie z przyjaciółmi przestaje być uważane za wpadkę. Jak jednak prezentuje się segment tenisówek? Jakie tenisówki cieszą się największą popularnością, a na jakich modelach w największym stopniu skupiają się wytwórcy?

Moda na tenisówki nie maleje

Największym zainteresowaniem cieszą się wciąż proste wersje tenisówek. Nie zawsze są ciemne, bowiem projektanci takich butów wykazują coraz większą fantazję. W sklepach dostępne są zatem tenisówki z ozdobami opracowanymi przez znanych artystów grafikami albo odwołujące się do rozmaitych symboli. Wszystkie cechuje klasyczny fason oraz duża wygoda – są przewiewne i świetnie leżą na stopie, co robi z nich buty wręcz stworzone na ciepłą porę roku.

Tenisówki – nie tylko tradycyjne modele

Oprócz nich, klienci chętnie sięgają także po tenisówki, które coraz mniej przypominają klasyczne kroje. Są to krzyżówki tenisówek z takimi rodzajami obuwia jak glany, adidasy, czy też szpilki. Producenci często oferują też tenisówki z odpowiednio dopasowaną podeszwą lub amortyzowaną piętą, przez co zwykłe obuwie sportowe zamienia się w pełnoprawne buty do biegania czy turystyki. Dużą uwagę przykłada się także do materiału, z którego są wykonane – stosowane są wytrzymałe mieszanki gumy.

Adres firmy:
Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: [email protected]