Szpilki – największa miłość kobiet

Dziewczyny uwielbiają buty – tak z zasady, absolutnie bezinteresownie. Lecz czy wszystkie buty są kochane tak samo? Uważam, że nie tylko kobiety, ale i mężczyźni powiedzą zgodnie – szpilki to zdecydowane liderki wszelakich zestawień najseksowniejszych oraz najbardziej kobiecych i ponadczasowych butów, bez których żadna kobieta (od bizneswoman aż po modelkę) obyć się nie może.

Szpilki damskie – buty, które nigdy nie wyjdą z mody?

Z jakiej przyczyny te buty budzą takie emocje? Powodów jest parę:
– szpilki są niezwykle kobiece i seksowne – nasza noga wydaje się w nich smuklejsza, poprawia się sylwetka, ogólnie – nasza postawa prezentuje się w nich zdecydowanie lepiej, czujemy się w nich znacznie atrakcyjniejsze – szpilki poprawiają naszą samoocenę, zarówno dzięki lepszej sylwetce, jak i spojrzeniom, które są przyciągane przez te buty.
– co istotne, dla wielu z nas, nie ma raczej na świecie mężczyzny, który nie obejrzałby się za kobietą w szpilkach – one sprawiają, że jesteśmy atrakcyjniejsze.

Czym kierować się w wyborze szpilek

Jak dobrać szpilki, w których będziemy się czuć komfortowo? Po pierwsze powinnyśmy wziąć pod uwagę dobro naszego kręgosłupa – jeśli nie wszystko z nim jest w porządku, warto zrezygnować z ekstremalnie wysokich obcasów i zastąpić je trochę niższymi, bardziej stabilnymi, jednak wciąż atrakcyjnymi. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, czy wypatrzone przez nas szpilki są z platformą – buty na takim podwyższeniu są bezpieczniejsze naszych stóp, zwłaszcza dla ich podbicia. Dobrze jest zatem zwrócić uwagę na to, aby wybrane przez nas buty miały przynajmniej niewielką platformę, która sprawi, że buty będzie nosiło się lepiej.

Jak dobrać buty do ubioru? Nasze babcie nosiły szpilki wyłącznie do wyjściowych sukni, ewentualnie do garsonek w biurowym stylu. Dzisiaj mamy właściwie zupełną dowolność! Szpilki możemy nosić do spodni, i to nie tylko takich w kancik – możemy połączyć je z jeansami, czy nawet szortami. Istnieją kobiety, które wychodzą z założenia, że ten rodzaj obuwia nadaje się do każdej kreacji – zarówno casualowej, jak i odświętnej.

Adres firmy:
Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: [email protected]