Ślubne obuwie

Ślub to na pewno jedno z największych świąt dla wszystkich z nas. Właśnie z tej przyczyny chcemy, by jego oprawa okazała się pod każdym względem idealna i do końca życia zapadła w pamięć tak panu i pannie młodej, jak i zaproszonym przez nich gościom. Chodzi tu nie tylko o oprawę kościoła oraz sali weselnej, ale też kreacje, w której nowożeńcy pojawią się na swoim weselu. Naprawdę dużo uwagi swojemu strojowi poświęcają panny młode – dobrze jednak, by pamiętały nie tylko o sukni, ale też o obuwiu, które, nieodpowiednio dobrane, potrafi zepsuć całe przyjęcie.

Jak wybrać obuwie ślubne?

Należy pamiętać, że w butach, które kupimy na wesele spędzimy prawie całą dobę. Oprócz tego, że musi świetnie się prezentować, obuwie ślubne koniecznie powinno być też wygodne. Przed zakupem konkretnej pary, należy zatem włożyć je parę razy i przejść kilka kroków – dzięki temu unikniemy nieprzyjemnych niespodzianek. Absolutnie nie powinniśmy natomiast wybierać butów nawet trochę zbyt ciasnych – wiele godzin w nich spędzonych niewątpliwie będzie dla stóp koszmarem.

Obuwie ślubne nie zawsze jest przewidywalne

Jeszcze parę lat temu obuwie ślubne było kojarzone wyłącznie ze szpilkami. Ostatnimi laty jednak preferencje panien młodych stopniowo się zmieniają, zaś na ślubnych kobiercach coraz częściej mamy szansę zauważyć także buty innego rodzaju. Są to między innymi botki, ale również tenisówki oraz pozostałe rodzaje obuwia – często posiadającego dodatkowe ozdoby.

Adres firmy:
Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: [email protected]