Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Szukasz słoika z kranem? Wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od wielu lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też przygotowywanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu deserów i trunków. Dużym zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, które mają sporo zastosowań. Jak można je zastosować? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, że wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoiki mają spore objętości (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy likier do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słój z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on chętnie stosowany do podawania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem idealnie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania kompotów, lemoniad, oranżad oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego zaletą jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]