Skanery 3D do profesjonalnych zastosowań kupisz w sklepie CadXpert

Skanery 3D sklep. Więcej na cadxpert.pl.

Asortyment CadXpert zawiera profesjonalne skanery 3D. W sklepie dostępne są urządzenia od poniższych producentów:
– Shining 3D – skanery FreeScan oraz EinScan,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla techników dentystycznych,
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D.

Skanery 3D Shining – urządzenia od nowatorskiego producenta

Marka Shining 3D od ponad 10-ciu lat (tj. od 2004 r.) dostarcza wysokiej klasy urządzenia do druku 3D (skanery 3D, ale także drukarki 3D, oprogramowanie oraz usługi projektowania i produkcji). Shining 3D cechuje się innowacyjnym podejściem, jest również pomysłodawcą wielu patentów – do 2015 r. zgłosili ich łącznie paręset ( między innymi na oprogramowanie oraz wzory). Skanery 3D tej firmy mają rozległe zastosowanie w lotnictwie, motoryzacji, przemyśle i innych licznych sektorach przemysłu. Urządzenia Shining 3D dążą do wzrostu wydajności, podniesienia jakości oraz zredukowania kosztów produkcji.

Skanery 3D DOF – charakterystyka linii Edge, Swing oraz Freedom

Skanery 3D firmy Degree of Freedom dzielą się na trzy kolekcje:
– Edge – to linia urządzeń, które charakteryzują się szybkością oraz dokładnością. Aż sześć dostępnych trybów skanowania umożliwia jeszcze staranniejsze dostrojenie potencjału sprzętu do potrzeb użytkownika. Skanery 3D z tej linii zapewniają dużą dokładność skanów, a przy tym są bezproblemowe w obsłudze oraz funkcjonalne. Możliwe jest zeskanowanie nawet powierzchni o trudnym dostępie (przykładowo wycisku stomatologicznego), toteż są wykorzystywane w ortodoncji oraz protetyce.
– Freedom – ta linia urządzeń jest najbardziej precyzyjna i najszybsza. Z zastosowaniem technologii Stable Scan Stage (SSS), która wykorzystuje ruchomą jednostkę optyczną, skan jest niesłychanie dokładny. Szybkie działanie, łatwa i wygodna obsługa, stabilny pomiar danych to kolejne zalety skanerów 3D z linii Freedom.
– Swing – urządzenia z tej kolekcji wyróżniają się konstrukcją (przypominają literę L), dwiema kamerami, dużą skutecznością i szybkością pomiarów oraz łatwą obsługą. W asortymencie sklepu CadXpert dostępne są również skanery 3D HD – zastosowane w nich kamery o wysokiej rozdzielczości umożliwiają efekt w jakości HD.

Skanery 3D marki RS SCAN dla producentów obuwia oraz rehabilitantów

Ostatnia kategoria skanerów 3D w ofercie sklepu CadXpert to ortopedyczny skaner 3D Tiger – asortyment firmy RS Scan. Czym wyróżnia się ten produkt? Unikalną szybkością działania – skanowanie zajmuje od 5 do 15 sekund. Użycie aż dziewięciu kamer: jednej monochromatycznej i ośmiu w kolorze umożliwia idealne odzwierciedlenie przedmiotów oraz precyzję. Urządzenie Tiger jest stworzone w głównej mierze do rehabilitantów, ortopedów i producentów obuwia. Dokładność jego działania jest używana do skanowania wkładek, butów czy stóp.

Skanery 3D nie tylko dla największe korporacji

Druk 3D i skan 3D nieprzerwanie się rozwijają, za rozwojem idzie zaś zastosowanie coraz to nowszych technik i tworzyw. To wszystko sprawia, że skanery 3D i ich koszt sukcesywnie spadają. Kiedyś był to sprzęt, który posiadały tylko największe korporacje, współcześnie wysokiej jakości skaner 3D to wydatek, na który stać nawet nieduża firma. W asortymencie CadXpert podstawowe modele skanerów 3D są już od 7000 złotych (przykładowo skaner Shining3D Einscan SE). To małych rozmiarów urządzenie o wadze nieco ponad 2 kilogramów łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, działa precyzyjnie, szybko, a przy tym odwzorowuje każdy detal.

Gdzie najwygodniej zamawiać skanery 3D?

Czy lepiej zamówić profesjonalny skaner 3D w sklepie stacjonarnym czy internetowym? Za zakupami w e-sklepie przemawia opcja zrobienia ich o każdej porzednia i nocy, jak również nielimitowany czas, żeby dobrze zastanowić się nad wyborem sprzętu dostosowanego do potrzeb naszej firmy. A a zakupów stacjonarnych? Skorzystanie z porady rzeczoznawców oraz opcja zobaczenia urządzeń na żywo. Ale jedno z drugim da się połączyć – w sklepie online można wybrać wstępnie jakiś model, a w następnej kolejności umówić się (mailowo, przez formularz kontaktowy lub , telefonicznie) na konsultacje w showroomie CadXpert, który działa w Krakowie. Skaner 3D bądź inne urządzenie do druku przestrzennego to odpowiedzialna inwestycja, dlatego warto podjąć decyzję o jego kupnie w oparciu o merytoryczne wsparcie konsultantów CadXpert. Po zakupie CadXpert zapewnia warsztaty dla użytkowników z obsługi urządzenia, pełną obsługę posprzedażową i pomoc techniczną.

Adres firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]