Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Jeśli szukasz gąsiora do wina, koniecznie odwiedź ten adres.

Balon na wino to doskonały upominek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. Jakie pojemności posiada baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Baniak do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy upominek dla bliskich – baniak do wina wypełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji imienin, rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin bądź obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to też wspaniała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal gąsior do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom do wina bez trudu przewieziesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe gąsiory na wino wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]