Poznaj ofertę alternatyw dla kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Zainteresowany Tchibo Cafissimo kapsułki? Skieruj się tu

Technologia zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana cztery dekady temu temu i powoli zdobywała sobie nowych zwolenników. Ten praktyczny proces umożliwia zaparzenie kawy wysokiej jakości w niesłychanie nieskomplikowany sposób – należy umieścić kapsułkę z kawą w zasobniku w stosownym urządzeniu, uzupełnić w nim pojemnik z wodą i zaledwie po kilkunastu sekundach można delektować się aromatyczną kawą.

Zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Istnieje kilka systemów takiego parzenia kawy. Ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo jest jednym z popularniejszych na świecie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo posiadają inny kształt niż pozostałe, co przez wymuszało na klientach zaopatrywanie się w kapsułki z kawą u jednego dostawcy. Problem ten dotykał wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach dostępnych jest na rynku – także w naszym kraju – wiele ich zamienników. Producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym także zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta utworzyła linię kaw single origin, nazywanych też kawą speciality. Taka kawa charakteryzuje się tym, iż wywodzi się z jednej uprawy, zbioru oraz gatunku. Smak takiej kawy jest niepowtarzalny, gdyż uformowało go wiele różnych elementów, między innymi konkretne warunki atmosferyczne, które panowały w danym roku. Mieszanie kaw single origin z dodatkami aromatyzującymi lub mlekiem zabija ich niepowtarzalne nuty smakowe. W sprzedaży kupić można zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Angoli (robusta), a także z Brazylii i Etiopii (arabika). W tych kawach wyraźnie odczuwalne są aromaty czekoladowe, kwiatowe i kakaowe.

Jaki jest koszt kawy z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Zaparzacze do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w domu, jak i w hostelach lub biurach. Cena kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest znaczna – zwykle zamyka się w granicy 1,20-1,50 zł. Znaczy to, że taka kawa jest kilkukrotnie tańsza aniżeli tożsamy napój serwowany w kafeteriach w galerii bądź w bufetach w biurze. niebanalne wzornictwo oraz przystępne ceny urządzeń na kapsułki sprawiają, że z roku na rok częściej znajdujemy dla nich w naszych domach. Przy użyciu ich będziemy mogli radować się kubkiem takiej kawy każdego dnia, a jednocześnie zaserwujemy koleżankom najlepszej jakości napój w trakcie okazjonalnych spotkań, nie obawiając się o ogromne koszty. Jeżeli chcemy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się uprzednio czy są kompatybilne z posiadanym przez nas sprzętem.

Adres firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]