Ponadczasowa srebrna biżuteria

Sprawdź, gdzie nabyć biżuterię srebrną

Jest z nami od tysiącleci i pomimo dostępności wielu innowacyjnych wzorów, w gruncie rzeczy niewiele się zmieniła. Biżuteria stale pełni tę samą funkcję – jest swoistą ozdobą człowieka, a także umożliwia oddanie swojego charakteru. Nic więc zaskakującego, że biżuterię równie chętnie noszą kobiety oraz mężczyźni, dzieci i ich rodzice, ludzie z najróżniejszych grup społecznych. Bez względu na to, jakie projekty lubimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z takich samych materiałów – najczęściej ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria bywa tak chętnie wybierana? Jak dbać o srebrne przedmioty, by posłużyły co najmniej pięć dziesięcioleci?

Bezpieczna srebrna biżuteria

Najważniejszym plusem srebrnej biżuterii jest bez wątpienia to, że jej używanie pozwala uniknąć wielu powikłań. Srebro jest antyseptyczne, zatem noszenie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły ciało. Nie wolno nie wspomnieć też o jego wyglądzie, który idzie w parze ze stosunkowo niewielkimi kosztami zakupu.

Czyszczenie srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma sporo lat, jednak powinniśmy prawidłowo o nie zadbać. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – może się ona zarysować lub pęknąć w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna też być czyszczona w wodzie z alkoholem lub amoniakiem. Trzeba przechowywać ją w pudełku z delikatną tkaniną – nie dopuścimy wówczas do jej uszkodzenia.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]