Papierowe serwetki – idealne dla gastronomii

Jeśli potrzebujesz serwetek papierowych, odwiedź ten adres.

Serwetki gastronomiczne to materiały higieniczne, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej restauracji, herbaciarni lub innego lokalu podającego posiłki. Które typy serwetek są najczęściej wybierane? Co wypada mieć na uwadze przy ich zakupie?

Serwetki gastronomiczne – gdzie się ich używa?

Papierowe serwetki są wykorzystywane we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych – od restauracji, przez burgerownie, szkolne i zakładowe stołówki, sale bankietowe, herbaciarnie, aż po bary mleczne. Te jednorazowe artykuły higieniczne doskonale zastępują standardowe chusteczki wyprodukowane z tkaniny, a zarazem pozwalają oszczędzić na wydatkach magazynowania i ich czyszczenia. W sklepach obecne są wszelkiego typu serwetki papierowe – jednowarstwowe chusteczki dyspenserowe przeznaczone do stołówek samoobsługowych oraz mocne 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie przerywają się podczas używania, dzięki czemu bardzo dobrze spełniają swoją funkcję.

Papierowe serwetki – postaw na najwyższą jakość

Chcesz wyposażyć swoją stołówkę w solidne serwetki papierowe? Zwróć uwagę na te, które są dozowane po jednej sztuce. Pozwala to na ograniczenie ilości generowanych śmieci i uzyskanie znacznych oszczędności. Dużą popularnością cieszą się również dekoracyjne serwetki papierowe, obecne w sklepach w różnych kolorach do wyboru – są one przeznaczone do restauracji, w których niezwykle ważne jest wywołanie najlepszego wrażenia. Na szczególną wzmiankę zasługują serwetki papierowe firmy Tork, które cechują się niebywałą absorpcją wilgoci i solidnością. Serwetki te można zakupić zarówno w wersji do standardowych dyspenserów na stolik (horyzontalnych i wertykalnych), jak i dozowników na ladę albo do zabudowy.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]