Ozdobny album czy może wideo – podziękowania dla rodziców

Podziękowania dla rodziców to bardzo znaczący element przyjęcia ślubnego. Wypowiadane są najczęściej po po przywitaniu chlebem i solą, a związane są z ofiarowaniem rodzicom specjalnych prezentów. Współcześnie tego typu forma wdzięczności staje się ważnym wydarzeniem weselnym.

Postaw na niekonwencjonalne podziękowania dla rodziców

Najbardziej popularną postacią podziękowania jest rzecz jasna list zadedykowany rodzicom, przekazywany na uroczystości weselnej. Jeśli nie umiemy przelewać uczuć na papier, warto poszukać inspiracji w internecie. Jednak jeśli pragniemy chwycić za serce bliskie osoby i uczynić, że ślub będzie niezapomniany – należy bardziej się postarać. Puszczanie w podczas wesela zmontowanych wcześniej przez parę młodą filmów z podziękowaniami jest niesamowicie modne. Taka postać hołdu oddanego rodzicom będzie źródłem niesamowitych emocji. Na czasie jest też podarowanie ksiąg pamiątkowych.

Oryginalne podziękowania dla rodziców – wypróbuj nasze inspiracje

Warto zastanowić się nad innym rodzajem podziękowania dla rodziców. Może to być kosz z owocami i słodyczami, a jeśli rodzice są miłośnikami wyszukanych trunków – szlachetne wino. Z pewnością zachwyci również kunsztowna statuetka w kształcie serca zrobiona ze szkła, na której umieścimy wzruszającą sentencję i datę ślubu. Taki upominek można usytuować w dużym pokoju. Mnóstwo figurek, które będą znakomite na taką okazję znajdziemy w sklepach on-line.