Odzyskaj opłaty likwidacyjne z polisolokat

Główną oferowaną przez kancelarię usługą jest odzyskiwanie opłat likwidacyjnych egzekwowanych na skutek rozwiązania polisolokat. Pomoc prawną świadczy zarówno na rzecz klientów indywidualnych jak i biznesowych. Rewindykacja straconych środków oraz rozwiązanie umowy z ominięciem płacenia opłat likwidacyjnych są łatwiejsze z pomocą kancelarii.

Polisolokaty

Polisolokata lub polisa inwestycyjna to świadczenie proponowane zainteresowanym jako usługa ubezpieczeniowa, choć ma głównie charakter przedsiębiorczy – opłata za ubezpieczenie jest niska i określana tylko by kontrakt był zgodnie z prawem ubezpieczeniem, a nie produktem inwestycyjnym. Niesie ona ze sobą wysokie ryzyko, o którym doradcy finansowi z reguły nie powiadamiają, przedstawiając polisolokatę jako bezpieczną inwestycję. Jak się jednak okazuje, ulokowany na polisolokatach kapitał pracuje nieefektywnie. Co więcej, klient nie może odebrać uzbieranych środków, ponieważ musi wtedy ponieść koszty tzw. opłat likwidacyjnych, które sięgają nawet 100% całej kwoty. Możemy więc nadal wpłacać regularne składki, pomimo braku zysku lub zerwać umowę o polisolokatę i utracić wszystko.

W jaki sposób uzyskać pomoc?

W odzyskaniu opłat likwidacyjnych zainkasowanych przez towarzystwo ubezpieczeniowe przy zerwaniu umowy, swoją pomoc oferuje kancelaria. Zapewnia wszechstronne konsultacje i profesjonalne przeprowadzenie całego procesu prawnego, na każdym z etapów. Posiadając duże doświadczenie, mogą podjąć stosowne kroki i sprofilowane na osiągnięcie celu działania. Reprezentuje klienta zarówno w przedsądowych negocjacjach jak i w sądzie. To pomoc prawna najlepszej jakości.