Mydło w płynie – do stosowania nie tylko w domu

Chcesz nabyć mydło w piance? Wejdź na verdeavis.pl

Mydło antybakteryjne eliminuje z powierzchni skóry chorobotwórcze bakterie oraz inne niebezpieczne patogeny. Czym powinno charakteryzować się mydło w płynie, aby sprostało oczekiwaniom przeróżnych konsumentów? Gdzie wykorzystywane są specjalistyczne mydła antybakteryjne?

Mydło dezynfekujące – zastosowanie

Mydła o właściwościach antyseptycznych używane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także zamawiane przez przemysł gastronomiczny, placówki medyczne czy zakłady pracy. W sklepach dostępne są różne rodzaje mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o dodatkowe składniki odżywcze, dedykowane do mycia ciała, włosów i skóry wrażliwej, mydła w opakowaniach z pompką, jak również do stosowania z bezdotykowymi zasobnikami, które zapewniają maksymalny poziom higieny. Na szczególną uwagę zasługuje mydło w piance stanowiące produkt niebywale ekonomiczny – pozwala otrzymać aż 2,5 tyś. doz mydła z opakowania 1000 ml. Mydło w piance znakomicie rozprowadza się na skórze, bez problemu spłukuje, a jednocześnie efektywnie myje.

Naturalne mydło w płynie dla skóry delikatnej

Mydła dezynfekujące znajdujące się w asortymencie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przetestowane dermatologicznie. Artykuły pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z wrażliwą skórą nie zawierają substancji zapachowych, barwników ani innych alergizujących czynników – można z nich korzystać często, bez obawy o podrażnienia. Wybrane produkty zostały uhonorowane certyfikatem Ecolabel, który zaświadcza o wysokiej jakości i jest przyznawany towarom nieszkodliwym dla środowiska. Mydła dezynfekujące oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w demontowalny dozownik, co ułatwia ich późniejszą utylizację.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]