Misie dla niemowląt – wybierz bezpieczne i miękkie

Misie to uniwersalne zabawki, które zawsze będą na czasie. Myślisz o tym, jaki prezent kupić niemowlakowi? Postaw zabawki posiadające odpowiednie atesty. Przyjemny w dotyku miś przytulak jest bardzo dobrym wyborem, ale warto zwrócić uwagę, czy został wykonany zgodnie z europejskimi standardami.

Misie dla niemowląt – zdaj się na klasyczny design

Decydując się na zakup maskotki dla niemowlaka trzeba mieć gwarancję, że upominek przetrwa nawet najmocniejsze tarmoszenie – nasze pociechy często nie rozstają się ze swoimi ulubionymi przytulankami i wszędzie je ze sobą zabierają. Wysokiej jakości miś przeznaczony dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia będzie posiadał oznaczenie zgodności z unijnymi dyrektywami, które gwarantuje najwyższą jakość – to najbardziej istotne kryterium, które należy wziąć pod uwagę przy wybieraniu zabawki. Należy też zweryfikować czy futerka, z których uszyto pokrycie małego towarzysza zabaw nie będą uczulać delikatnej skóry maluszka. Kolejnym ważnym czynnikiem jest design – metoda hand-made wykorzystana przy tworzeniu misia jest gwarancją unikatowości każdej sztuki.

Miś przytulak – z czego zrobione są perfekcyjne wykończone przytulanki

Zwróć uwagę na to, czy misia można wyczyścić na mokro jeśli zjedzie taka potrzeba – zwłaszcza, jeśli zależy Ci, aby był on wieloletnim towarzyszem dziecka. Trzeba też zorientować się, czy po praniu wypełnienie misia szybko wyschnie. Wiodący producenci przytulanek korzystają z wysokiej jakości przyjemnych w dotyku materiałów, które powinny przetrwać zarówno intensywną zabawę, jak i wielokrotne czyszczenie. Innym kluczowym detalem starannie wykończonej zabawki są specjalne kulki znajdujące się w środku, które sprawiają, że miś nie przewraca się i dzięki temu rzadko będzie wysuwać się z rączki śpiącego dzidziusia.