Koniec z rozcieńczonymi drinkami! Poznajcie kamienie do whisky

Funkcjonalne whisky stones stają się coraz bardziej modne – stanowią praktyczny prezent np. na urodziny. To niezbędnik każdego amatora procentów, który chce rozkoszować się wspaniałym aromatem alkoholu. Jakie walory mają kostki do whisky?

Kamienie do whisky – nie roztapiają się w szklance

Wszyscy doskonale wiedzą, że whisky najlepiej smakuje w formie schłodzonej. Wygląda jednak na to, że wrzucane do alkoholu klasyczne lodowe kostki nie sprawdzają się do końca – rozmrażając się, psują smak drinków, a w zamrażarce pochłaniają woń pożywienia. Na szczęście na rynku pojawiło się o wiele lepsze rozwiązanie – kostki do whisky. Wyprodukowane są one z naturalnego kamienia i można je kupić w różnych kolorach. Najczęściej dostępne są szare kostki, których specjalnie wyprofilowane, okrągłe krawędzie nie uszkodzą szklanek. Na czym polega działanie funkcjonalnych whisky stones? Wystarczy położyć je na parę godzin do niskiej temperatury, a następnie wrzucić do drinka. Ich kluczową cechą jest to, że nie rozwadniają alkoholu, co powoduje, że możesz cieszyć się wybornym smakiem alkoholu. Nie przechodzą również zapachami jedzenia. Nie mają smaku ani zapachu, a Twoje drinki będą miały wyborny aromat. Skończ ze zwykłymi kostkami lodu! Whisky stones to prawdziwa rewolucja na rynku napojów wyskokowych.

Kamienie do whisky – znakomity pomysł na prezent dla kolegi

Funkcjonalne kostki do whisky to doskonały podarunek dla partnera lub na wieczór kawalerski. Prezentują się niezwykle stylowo w drinku, co spowoduje, że zrobisz wrażenie na znajomych. Kamienie do whisky są wielorazowego zastosowania, należy tylko je spłukać pod ciepłą wodą. Bardzo długo zatrzymują niską temperaturę i nie psują smaku drinków. Nie ma sensu używać zwykłych kostek lodu – po prostu zainwestuj w funkcjonalne kamienie do whisky, a Twoja whisky będzie smakowała pierwszorzędnie.