Kolczyki z cyrkoniami – idealny prezent

Zamów kolczyki z cyrkoniami na www.cyrkonie.com.pl/kolczyki/

Wspaniałym prezentem dla wytwornej kobiety są kolczyki z cyrkoniami. Te wyjątkowe wyroby idealnie komponują się z kolczykami wykonanymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, jak dobierać dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – rewelacyjna imitacja diamentu

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, mające niepowtarzalne parametry optyczne. Migoczą w słońcu szlachetnym lśnieniem, są fachowo wyszlifowane oraz przezroczyste. Mogą wspaniale imitować drogocenne kryształy, używane są zatem jako element zdobniczy. Produkowane są także zabarwione odmiany cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich komponentów można stworzyć poniższe odcienie: niebieski, czerwony, zielony, brązowy. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako upominek z okazji imienin lub na Gwiazdkę.

W jakich sklepach kupimy kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie często wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te piękne kamienie są twarde i niewrażliwe na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że świetnie pasują do srebrnych sygnetów, tzw. nausznic, a także naszyjników. Gdzie możemy zakupić ozdoby z cyrkoniami? Szeroki asortyment oferują sklepy on-line, gdzie możemy nabyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i obrączki w rozmaitych wariantach i konkurencyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć upragnioną i piękną biżuterię. Odbiorcy często wybierają proste kolczyki, ale także te bogato zdobione.