Kolczyki na sztyftach pasują do wszystkiego

kolczyki na sztyftach

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, rzutuje zarówno użyty do ich wyrobu kruszec, wzór oraz ozdobne minerały, ale też typ mocowania. Na rynku znajdziemy rozmaite typy mocowań – na przykład wiszące bigle lub niewielkie sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni zakup dla wszystkich kobiet, które lubią prostotę i komfort, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i są bezpieczne dla ucha. Bardzo ważna jest także różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie wersje na specjalne imprezy oraz te, które bez problemów można zakładać na spotkania w małym gronie.

Stylowe kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są nierzadko naprawdę stylowe, a przy tym nie zniechęcają nadmiarem. Najlepszym rozwiązaniem okażą się na pewno srebrne kolczyki wysadzane małymi, ozdobnymi kamieniami – topazem lub bursztynem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy skromnych, lecz eleganckich kreacjach – ich wkomponowanie upraszczają niewielkie rozmiary i prosty projekt.

Codzienne kolczyki na sztyftach

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach mogą być noszone również do codziennych strojów. Do biura warto założyć przede wszystkim kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi kamieniami – prezentują się niemal równie dobrze, co prawdziwe, ale ich ewentualne zapodzianie nie okaże się tak bolesne. Sztuczne kamienie, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem też warto postawić na kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku niebanalną główką.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]