Jak wybrać odpowiednie bryczesy do jazdy konnej?

Potrzebujesz spodni bryczesów? Odwiedź ten adres

Jazda konna wymaga nie tylko ogromnych pokładów cierpliwości, godzin pracy i wielu wyrzeczeń, ale także odpowiedniej garderoby, która nie będzie krępować ruchów. Potrzebujesz nabyć wysokiej jakości bryczesy? Ogromny wybór asortymentu znajduje się w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów tam, gdzie nogi dotykają do siodła, dzięki czemu minimalizują ryzyko otarć naskórka. Dobrze wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i obcisłe, a jednocześnie nie krępować ruchów i pozwalać na komfortową jazdę w różnych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy uszyte z wysokiej jakości materiałów – bawełny z lycrą czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym dżokej czuje się w pełni swobodnie.

Jak dobrać najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być przede wszystkim dostosowane do budowy ciała jeźdźca i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Poszukując odpowiednich spodni jeździeckich wskazane jest sprawdzić czy posiadają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który może być wykonany z silikonu, skóry ekologicznej, ewentualnie innych materiałów gwarantujących solidną przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej kolanowy bądź pełny, obejmujący także łydki i uda. Oddzielną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one posiadać powłokę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które dają komfort termiczny w czasie jazdy. Istotne są też walory użytkowe – elastyczne zakończenia nogawek i liczne kieszenie.

Adres firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]