Gdzie wykorzystywane są kątowniki aluminiowe

Tutaj znajdziesz kątowniki aluminiowe

Profesjonalne komponenty wyprodukowane z aluminium gwarantują trwałość konstrukcji, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Czym są kątowniki aluminiowe i są ich cechy charakterystyczne? W jakich branżach są wykorzystywane?

Kątowniki aluminiowe – w kształcie litery L

Kątowniki aluminiowe to komponenty konstrukcyjne przypominające kształtem literę L. Mają stały przekrój poprzeczny, a ich cechą charakterystyczną jest także duża długość. Aluminiowa konstrukcja sprawia, że są w stanie wytrzymać nawet ekstremalne warunki i nie rdzewieją. Wśród profili wyróżniamy także inne typy elementów – między innymi ceowniki i zetowniki. Kątowniki można dostać nie tylko w tradycyjnych sklepach, ale także przez internet. W sklepach online sprzedawane są produkty o różnym przekroju, np. 30 mm x 30 mm, 40 mm x 40 mm czy 60 mm x 60 mm, co gwarantuje idealne dopasowanie do rozmaitych potrzeb klientów. Kątowniki sprzedawane online można przyciąć do dowolnej długości.

Kątowniki aluminiowe – do produkcji statywów i barier ochronnych

Kątowniki aluminiowe wykorzystywane są w wielu gałęziach gospodarki, np. w branży budowlanej, produkcyjnej czy elektrotechnicznej. Wykorzystuje się je do budowy stelaży maszynowych, regałów, reklam itd. O tak uniwersalnym wykorzystaniu decyduje przede wszystkim materiał, z którego są wyprodukowane. Aluminium jest bowiem nie tylko wyjątkowo trwałe i jednocześnie lekkie – to także materiał, z którego można uzyskać surowce wtórne oraz bez problemu modelować przez wyginanie.

Adres firmy:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]