Drzwi drewniane wewnętrzne – dlaczego warto je wybrać?

Dowiedz się, gdzie kupić drzwi drewniane wewnętrzne

Idealnym rozwiązaniem aranżacyjnym, wykorzystywanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pokojach utrzymanych w klasycznym stylu, są wciąż drzwi drewniane. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy najważniejsze cechy oraz opcję wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane przetrwają dziesiątki lat

Drewno to ekologiczny surowiec, który prawidłowo pielęgnowany może zachować się w niezmienionym stanie nawet dziesiątki lat, a wykorzystany jako detal aranżacji mieszkania powoduje, iż jest ono przytulne i bardziej intymne. Nowoczesna technologia pozwala bardzo dobrze łączyć parametry drewna z wymogami współczesnego konsumenta, co owocuje powstaniem drzwi cechujących się eleganckim wyglądem i dużą funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się niewielkim stopniem rozszerzalności (a więc nie ulegają wykrzywieniu) oraz odpowiednią izolacją cieplną. Opcja pomalowania ich wierzchniej warstwy dowolnie wybranym kolorem, lakierem bądź bejcą powoduje, że tego rodzaju drzwi odnajdziemy w pomieszczeniach wszelkiego typu – zarówno zaprojektowanych w nowoczesnym, skandynawskim stylu, jak i domach utrzymanych w stylistyce retro. W sprzedaży dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z sosny, dębu czy mahoniu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, zabezpieczone lakierami na bazie wody, wersje bez progu lub z progiem oraz krocie innych wariantów, które zachwycają estetyką i świetnie wyglądają przez długi czas.

Drzwi drewniane dla wszystkich domów

Chcesz założyć w swoim domu albo sali konferencyjnej firmy skrzydła drzwiowe o nieszablonowych wymiarach lub nietypowym formacie? Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku rekomenduje się powierzyć to zadanie kompetentnym przedsiębiorstwom, które oferują darmowy pomiar, fachowe konsultacje, jak również opcję wykonania projektu na indywidualne zlecenie. Firma Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, a przy tym daje 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do wszelkich życzeń zamawiającego i np. wypełnić je szybami – m.in. szkłem fazowanym, piaskowanym czy wypukłym, co z pewnością podnosi ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być także posiadać w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]