Drukarki 3D Makerbot, Formlabs i Stratasys – prezentacja popularnych modeli

Jeśli potrzebujesz drukarek 3D, odwiedź ten adres

W ofercie CadXpert znajdują się tylko urządzenia od najlepszych producentów takich rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszym asortymencie, działają między innymi w technologiach: SLA, PolyJet oraz FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują koszty produkcji

Stratasys jest światowym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło trzech dekad – a dokładnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne technologie oraz instrumenty. Wyliczono, że wykorzystując drukarki 3D oraz inne produkty Stratasys można nieomal o 90 procent obniżyć wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony. Nadrzędne założenia pracy ekspertów firmy Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych usług i produktów, jak również wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu i przemysłu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową precyzją.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Kolejnym liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs produkuje niezmiernie zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak między innymi SLA i SLS. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielki model, działający w nowej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi typ technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – charakteryzuje się ergonomiczną konstrukcją oraz prostą obsługą. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, a także drobiazgowym odzwierciedleniem najmniejszych detali. W LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, w związku z tym można wydrukować tożsame prototypy, do czego dąży się głównie w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej jakości zaawansowane drukarki 3D, działające wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy są w szerokim zakresie wykorzystywane w rozmaitych gałęziach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu innych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Wydruk jest solidny i precyzyjny, a w czasie procesu wydruku nie pojawiają się wypaczenia ani przemieszczenie się warstw.

Adres firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]