Damskie szpilki

Przy kupnie obuwia nierzadko zapominamy, że ich fason ma decydujący wpływ zarówno na to, jak będą wyglądały nasze nogi, ale również na całokształt sylwetki. Jeśli jeszcze wpływ ów w przypadku obuwia bez obcasów nie jest zbyt duży, to poważne trudności mogą pojawić się przy kupnie szpilek. Jak zatem wybierać buty na obcasach? Na co spojrzeć, żeby nasze nogi i pośladki wyglądały pod każdym względem idealnie, zaś kilka godzin spędzonych w nich nie było utrapieniem?

Kiedy wybrać szpilki z długim czubkiem?

Jedna z najważniejszych wskazówek, jakimi należy sugerować się przy zakupie szpilek mówi, iż długi nosek wizualnie rozciąga łydki oraz uda i sprawia, że prezentują się jak chudsze. Takie rozwiązanie jest polecane przede wszystkim kobietom, które mają trochę tłuszczyku – dzięki tej nieskomplikowanej sztuczce bez trudu będą mogły to zamaskować.

Szpilki – które wybrać?

Zwykłe szpilki świetnie sprawdzą się na nogach kobiet o szczupłej sylwetce. Jeżeli więc zmagamy się z nadwagą, rozsądniej postąpimy stawiając na buty na trochę większym obcasie. Naprawdę ważne jest to dla pań o szczupłych łydkach i udach, ale większej górze, u których zwykłe szpilki mogą powodować złudzenie znaczącego ściśnięcia się sylwetki u dołu.

Szpilki – jaki materiał okaże się najwłaściwszy?

Dobierając szpilki warto zwrócić uwagę na surowiec z którego są wyprodukowane. Świetnym wyjściem będzie niewątpliwie wybór szpilek ze skóry lub pozostałych naturalnych materiałów – ułatwiają one wentylację i dzięki temu zabezpieczają nogi przed wieloma problemami.

Adres firmy:
Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: [email protected]