części Renault Kraków, Renault części zamienne

Części do Renault – gdzie je kupić?

Samochody Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci cenią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku kupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Masz już wyśniony samochód i pragniesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy silnika ,podwozia, nadwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii użytkowników wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego elementu skarżą się właściciele Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulegają także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły.

Adres firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]