Czapraki – zadbaj komfort jazdy jeźdźca i konia

Dowiedz się, gdzie kupić czapraki

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące nacisk i chroniące w czasie jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki – stosowanie i budowa

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które gwarantują koniowi komfort, a jednocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu odpowiednich tworzyw znakomicie chłoną wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry konia. Jeśli potrzebujesz kupić najwyższej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele uszyte z bawełny, posiadające siateczkę absorbującą pot koni, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym bądź podszyte szybkoschnącym materiałem. Dobrze zaplanowana konstrukcja gwarantuje wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby całkiem dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a także podnosiły komfort jazdy. Część modeli jest wyposażona w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też dobrze się prezentują. Artykuły te można kupić w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele mają dekoracyjne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online z pewnością znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Adres firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]