Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Jeśli chcesz zamówić etykiety na butelki, koniecznie odwiedź ten adres.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego zalążka jednym z najczęściej wręczanych i, oczywiście, jednakowo ochoczo akceptowanych upominków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie potrafi wyobrazić sobie, by nie wziąć alkoholu na osiemnastkę, wesele czy imieniny. Jak jednak odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni przyniosą to samo?

Personalizowane etykiety butelki – podziękuj swoim gościom

Na przyjęciach weselnych alkohole nie tylko stoją na stolikach, ale także przyjęło się, że Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem podczas pożegnania. Taki prezent jest traktowany jako forma wyrażenia podziękowania za przybycie na ślub. Lecz taka butelka z alkoholem może także przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Trzeba personalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety na wódkę, na których można dodać informację o dacie i miejscu wesela, imionach Pana i Pani Młodej lub podziękowanie za przybycie. Etykiety na butelki można zamówić w najrozmaitszych odcieniach i wzorach, w związku z tym bez trudu można kupić te, które będą odpowiednie do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od wyobraźni państwa młodych. Rzecz jasna personalizowane etykiety na bimber czy inne trunki wyskokowe można wykorzystać nie tylko podczas ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej czy wieczorze panieńskim.

Spersonalizowane etykiety na butelki – dekoruj swoje przetwory

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można dekorować flaszki z domowej spiżarni. Jeżeli samodzielnie wytwarzasz soki, wina bądź nalewki i dzielisz się nimi z rodziną albo kolegami nawet bez okazji, możesz przystroić je ciekawymi etykietami, które znacznie podniosą walory estetyczne prostej butelki. Ponadto flaszki można też oznaczać używając różnokolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]