Buty ślubne

Ślub to z pewnością dla każdego z nas jedno z najistotniejszych przeżyć. Powinniśmy zatem zadbać o to, by ten dzień okazał się naprawdę wyjątkowy. Szczególną uwagę do jego przygotowania przykładają na pewno panie, dla których największe znaczenie ma zazwyczaj ślubna moda. O ile znalezienie sukni ślubnej to indywidualna sprawa, to warto poświęcić parę minut na przypomnienie zasad wyboru obuwia – to przecież od niego zależy komfort panny młodej.

Ważny jest rozmiar butów do ślubu

Pamiętaj, iż w butach spędzisz cały dzień i prawie całą noc – warto więc zadbać o to, by były wygodne i nie były przyczyną niepotrzebnego dyskomfortu. Przed kupnem konkretnej pary ubierz ją i przekonaj się, czy cię nie ociera.

Buty do ślubu – pamiętaj o wygodzie

Buty ślubne warto kupić wystarczająco wcześnie i spróbować je rozchodzić. Oczywiście, musimy zdać sobie sprawę z tego, że buty powinny wyglądać idealnie – dobrym pomysłem będzie zatem używanie ich w domu.

Buty do ślubu, a koturny

Ślubne buty na obcasach prezentują się wprawdzie doskonale, ale często nie są tak komfortowe, jak wymagają tego okoliczności. Jeśli zatem nie przepadasz za obuwiem na obcasach, sięgnij raczej po buty ślubne bez nich.

Coś dla entuzjastów niebanalnych butów do ślubu

Zazwyczaj buty ślubne są eleganckie, ale przyszłe żony coraz chętniej odcinają się od tej zasady, stawiając na obuwie innego typu. Dodatkiem do ślubnych kreacji okazują się zatem między innymi trampki lub glany.