Bransoletki z koralikami

zamów bransoletki z koralikami na stronie www.bizutik.pl/bransoletki-z-koralikami

Kiedy chcemy posiadać nietuzinkowe bransoletki z koralików, najlepiej zrobić je własnoręcznie. Oczywiście możemy również nabyć je w sklepie, ale nie będą już tak bardzo oryginalne. Warto posiadać tego rodzaju ozdoby, ponieważ sprawdzają się na każdą okazję.

Tworzenie bransoletki z koralikami

Najbardziej przystępną techniką tworzenia bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa, dzięki której wykonamy okrągłe bransoletki. Przy wykorzystaniu szydełka, igły i nici możemy skomponować niepowtarzalną biżuterię.Ponadto, w Inernecie mamy dostęp do wielu stron, na których możemy zobaczyć samouczki pokazujące, jak samemu tworzyć bransoletki z koralikami.

Jak wykonać bransoletki z koralikami techniką Peyote?

Po metodę Peyote sięgamy, jeśli pragniemy uzyskać płaską, falowaną biżuterię. Do wykonania tego typu ozdoby będziemy potrzebować: igły, nici albo żyłki i koralików. Musimy się uzbroić w cierpliwość, gdyż ten sposób jest bardziej czasochłonny niż wcześniej opisana metoda szydełkowa.

Bransoletki z koralikami – wzory

Dostępna jest ogromna ilość schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach zawierających przejścia barw.
Obecnie powszechne są wirtualne wzory bransoletek. Dzięki nim, tworzenie biżuterii jest znacznie szybsze i prostsze.Oczywiście, nie każdy posiada zdolności potrzebne do zrobienia bransoletek z koralikami. Wtedy można znaleźć wiele bardzo ładnych modeli w Internecie i sklepach stacjonarnych.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]