Blacha trapezowa – na dachy garaży i budynków gospodarczych

Zamów blachy trapezowe na dach.

Blachy trapezowe na dach tworzą odporne pokrycie, są tanie i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa coraz bardziej popularna?

Trapez na dach – niedroga a zarazem odporna blacha

Nazwa blachy trapezowej czerpie od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montażu jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Materiał jest ceniony także z uwagi na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą wysokich kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i nieskomplikowany montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej wykorzystywana do wykonywania pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla droższej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to charakteryzuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrej formie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być wykorzystana blacha trapez?

Blacha trapezowa bardzo dobrze sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Dobrze wygląda na budynkach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być także używana wszędzie tam, gdzie z różnych powodów nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Blacha trapezowa będzie też wspaniale prezentować się jako wykończenie składnic, garaży czy budynków gospodarczych. Blachę trapezową dachową wypada kupować bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, iż materiał jest najwyższej klasy i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę wariantów kolorystycznych blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. systemy rynnowe.

Adres firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08