Aromatyczna kawa wysokiej jakości – zamienniki kapsułek A Modo Mio

Dowiedz się więcej o kapsułkach A Modo Mio na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/

Przedsiębiorstw produkujących kawę są tysiące, jednakże Lavazza ciągle plasuje się na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Mało osób wie, iż początek firmy Lavazza sięga ostatnich lat XIX wieku w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20$ kupił nieduży sklep, w którym prażono ziarna kawowca i wyrabiano ich niepowtarzalne mieszanki. Zdobyły one ekspresowo serca obywateli miasta. Sto lat później firma Lavazza wciąż zachwyca smakiem swoich mieszanek, wytyczając standardy również w zakresie kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – wysoka jakość i intensywny smak

Jednymi z najpopularniejszych aktualnie ekspresów na kapsułki z kawą są te z kolekcji Lavazza A Modo Mio. Wykorzystywane są one zarówno w naszych mieszkaniach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą przyrządzanie pachnącej, apetycznej kawy trwa wręcz paręnaście sekund. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się wyłącznie do kapsułek wytwarzanych przez tę markę. Aktualnie w sprzedaży nabyć można wiele zamienników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, iż kosztują one taniej, ale nadal charakteryzuje je bardzo dobra jakość.

Kto produkuje zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio?

Wiele zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio odkryjemy w asortymencie Italian Coffee, marki która również pochodzi z Włoch i specjalizuje się w produkcji kaw w kapsułkach do licznych znanych urządzeń tego rodzaju. Wytwarza ona zarówno kawy będące aromatyczną kompozycją arabiki (Lussuria), jej mieszanką z robustą (Padova Cremoso lub Vigoroso Ira), jak i napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) i popularnego włoskiego alkoholu (Sambuca).

Adres firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]