Wycieraczki Bosch Aerotwin

Wycieraczki Bosch są wśród mechaników uznawane za jedne z najbardziej wartościowych produktów w swoim rodzaju. Opinie na ich temat nie powinny nikogo zaskakiwać – Bosch od lat wprowadza na rynek innowacyjne technologie, dzięki którym wygoda korzystania z aut bardzo się podnosi. Na największe zainteresowanie zasługują na pewno wycieraczki Bosch Aerotwin.

Wycieraczki Bosch Aerotwin – nowoczesność oraz wygoda

To właśnie Bosch jako pierwszy zaprezentował wycieraczki bezprzegubowe. Zrezygnowano z tych niezbyt wydajnych podzespołów i zastąpiono je elastycznym korpusem ciasno przylegającym do szyby. Rozwiązanie to tak przypadło do gustu koncernom samochodowym oraz ich klientom, że szybko do produkowanych przez siebie pojazdów dostosowały je również inne firmy.

Wycieraczki Bosch Aerotwin – przykłady użycia?

Przypadki ich użycia można by mnożyć bardzo długo – po wycieraczki Bosch Aerotwin chętnie sięgają takie przedsiębiorstwa, jak Fiat, Mercedes i Volvo. U dilerów bezprzegubowe wycieraczki samochodowe dostępne są także w postaci części wymiennych, a ich montaż możliwy jest nawet w najstarszych samochodach.

Wycieraczek Bosch Aerotwin możesz używać w każdym aucie

Wycieraczki do szyb Bosch sprzedawane są w szerokiej gamie modeli – dzięki temu bez problemu dopasujemy je do naszego wozu. Szyna odpowiednio dopasowanej wycieraczki Bosch Aerotwin idealnie przylega do szyby samochodu, a ich efektywność wzrasta nawet dwa razy.

Czemu opłaca się wybrać wycieraczki Bosch Aerotwin?

Wykonane z najlepszych tworzyw, wycieraczki do aut Bosch na pewno posłużą nam kilka lat, a ich konserwacja dzięki technologii Quick Clip jest banalnie prosta.