Producent oświetlenia samochodowego z Krakowa – co oferuje?

Producent oświetlenia samochodowego Kraków - z aktualną ofertą zapoznasz się w tym miejscu.

Oświetlenie samochodowe to nadzwyczaj istotny element bezpieczeństwa podróży pojazdem. Nieprawidłowe ustawienie świateł bądź zbagatelizowanie konieczności wymiany niedziałającej żarówki może w rezultacie spowodować groźną sytuację na drodze, co częstokroć kończący się kolizją. Korzystanie z wysokiej jakości oświetlenia jest niezbędne w szczególności w przewozie zbiorowym, gdzie firma transportowa dzień w dzień musi zagwarantować bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy pasażerów. Jednym z rodzimych dostawców indywidualnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Portfolio krakowskiego producenta dla automotive i mobility

W praktyce w portfolio OE Industry znaleźć można każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp tylnych, przednich i bocznych do autobusów, tramwajów, pojazdów budowlanych czy kamperów, OE Industry produkuje również LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w złych warunkach atmosferycznych i dające światło o barwie podobnej do światła dziennego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które stosowane są m.in. przez kierujących pojazdami agro, off-road czy specjalnymi. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich lub pomocy drogowej) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe lub LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również stosowane przez konkretne służby światła niebieskie oraz białe. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie pominął również lamp wewnętrznych (w tym praktycznych lamp do czytania), które bardzo podnoszą jakość życia zawodowych kierowców, którzy spędzają mnóstwo dni w trasie. A to raptem część produktów OE Industry.

Spółka OE Industry – światowy lider oświetlenia do autobusów

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już od dawna wiedzą, iż spółka ta jest czymś więcej niż zwyczajnym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To wykwalifikowany zespół specjalistów gotowy urzeczywistnić zamysł kontrahenta, sporządzając wysokiej jakości oświetlenie od początkowego zarysu, przez wydruk 3D prototypu, aż po certyfikację produktu. Co ważne, spółka oferuje też wsparcie posprzedażowe. Za sprawą budowania doświadczonej kadry ekspertów, drobiazgowych analiz potrzeb swoich klientów, a także silnego naciskowi na wieloaspektowe testowanie opracowywanych produktów, OE Industry stało się światowym liderem w branży oświetlenia automotive & mobility.

Adres firmy:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]