Problem z wyborem lamp do Audi? Przeczytaj

Auta Audi to dla większości kierowców synonim niezawodności i luksusu. Jak każdy samochód nie są jednak wieczne, a ich kierowca po pewnym czasie będzie musiał wyeliminować różne awarie. Podzespołem, jaki najczęściej uszkadza się w samochodach Audi okazują się reflektory – na szczęście na rynku dostępnych jest wiele wersji tych podzespołów, wśród których są zarówno oryginalne części, jak światła innych marek, które są jednak całkowicie zgodne z technologiami stosowanymi w pojazdach Audi. Które reflektory lepiej się sprawdzą?

Lampy Audi – alternatywy

Część kierowców decyduje się na lampy Audi produkowane przez innych producentów. Wybór podobnych elementów ma mnóstwo dobrych stron. W szczególności warto napisać o cenie, bo ta przy kupnie alternatywnych lamp potrafi okazać się nawet dwukrotnie niższa. Alternatywne lampy Audi zazwyczaj nie różnią się solidnością od części oryginalnych – jeśli oczywiście posiadają wymagane do użytkowania na drogach Europy certyfikaty. Miłośnicy przerabiania aut chwalą sobie również to, że wśród nich możemy wyszukać modele przystosowane do pojazdów Audi, jednak wyglądające zupełnie inaczej niż oryginalnie założone lampy Audi.

Fabryczne lampy Audi

Poza tym w sklepach znajdziemy także oryginalne lampy Audi. Ich kupno będzie niezbędne, by nie stracić gwarancji auta. Wielu właścicieli aut koncentrują się także na tym, by ich samochody były w stu procentach oryginalne – dla nich zakup oryginalnych lamp Audi to jedyne rozwiązanie.