Lampy do Mercedesa – fabryczne czy zamienniki?

Chociaż Mercedes jest znany dzięki wysokiej jakości produkowanych przez siebie aut, także ich właściciele niekiedy będą zmuszeni walczyć z różnymi usterkami. Kierowcy Mercedesów często skarżą się na usterki lamp. Szczęśliwie nie zawsze jest to związane z kupnem kosztownych, fabrycznych podzespołów – w wielu sytuacjach można bowiem zregenerować lampy czy założyć nowe alternatywy. Co zatem robić, kiedy zepsują się lampy w naszym Mercedesie? W jakich przypadkach powinniśmy nabyć fabryczne lampy Mercedes, a kiedy powinniśmy postawić na inne rozwiązania?

Fabryczne lampy do Mercedesa

Kierowcy, którzy chcą, by ich samochody pozostały całkowicie oryginalne, słusznie zrobią wybierając oryginalne lampy Mercedes. Wyrabiają je takie firmy jak Bosch czy Helli. Decydując się na pierwsze wyjście, powinniśmy oczywiście pamiętać, iż z naszego budżetu zniknie duża kwota. Poza tym możemy również nabyć komplet reflektorów z drugiej ręki. Wybór reflektorów z drugiej ręki wiąże się natomiast ze żmudnymi poszukiwaniami – nim trafimy na odpowiedni model, najpewniej upłynie mnóstwo czasu.

Lampy do Mercedesa – zamienniki reflektorów

Podobnych problemów jesteśmy w stanie jednak bez problemu uniknąć. Jak? Musimy tylko kupić wymienne lampy do Mercedesa – nabędziemy je bez problemu na półkach sklepów tuningowych. Podobne wyjście jest także rekomendowane kierowcom, którym zależy na tym, by trochę odmienić ich samochód – w tym segmencie wyszukamy bowiem reflektory, które współpracują z technologiami stosowanymi w autach tej marki, zaś wyglądające zupełnie odmiennie od fabrycznych reflektorów.