Awaria lamp w BMW? Masz dwa wyjścia

Samochody BMW są znane z niezawodności, jednak również one niekiedy się uszkadzają. W nowszych wersjach tych samochodów nierzadko przytrafia się usterka reflektorów – szczególnie z tyłu. Na szczęście jej naprawienie nie zawsze jest związane się z większymi wydatkami, bo w sklepach, oprócz fabrycznych podzespołów, znajdziemy również zamienniki. Kierowcy mają szansę również zdecydować się na naprawę starych reflektorów, która okaże się naprawdę atrakcyjnym pomysłem w przypadku wiekowych aut. Co zatem zrobić, kiedy uszkodzone zostaną lampy w BMW?

Czy opłaca się regenerować lampy do BMW?

Właściciele wiekowych aut z lat 60-tych oraz 70-tych zwykle stawiają na naprawę starych lamp, z uwagi na małą dostępność w sprzedaży odpowiednich lamp. W zabytkowych modelach gorsze działanie może okazać się skutkiem zakurzenia szybki lub odbłyśnika – należy wówczas umyć je sprężoną wodą.

Lampy do BMW – fabryczne czy zamienniki?

We współczesnych modelach BMW usterki lamp nierzadko są związane z zepsuciem systemu elektrycznego – wówczas jedynym wyjściem okaże się pomoc mechanika, bo nie wyeliminowanie podobnej usterki zwykle jest przyczyną sporych trudności. Zazwyczaj zaś najmądrzej postąpimy kupując zupełnie nowe lampy do BMW. Możemy zdecydować się na fabryczne reflektory oraz ich mniej kosztowne zamienniki. Drugie wyjście jest rekomendowane zwłaszcza kierowcom z mniejszym budżetem – wydamy na nie nawet dwukrotnie mniejsze kwoty niż w przypadku fabrycznych reflektorów. Istotne jest także fakt, iż alternatywne lampy do BMW niekiedy prezentują się bardziej interesująco niż fabryczne wersje – a to niewątpliwie spodoba się fanom przerabiania samochodów.