Prosta i precyzyjna archiwizacja dokumentów

Funkcjonowanie dużej ilości przedsiębiorstw upraszczają nowoczesne programy CRM. Przydają się one do planowania pracy, administrowania setkami klientów, rozsyłania masowych mailingów, wspomagania kampanii promocyjnych, ale nie tylko.

Podstawa pracy przedsiębiorstwa: archiwizacja dokumentów

Niezwykle ważną sferą organizacji firmy jest dbanie o właściwą archiwizację dokumentów. Różnorodne wnioski urlopowe muszą być dobrze rejestrowane. Współczesne aplikacje informatyczne służą płynnemu obiegowi dokumentów. To niesamowite ułatwienie funkcjonowania biura. CRM umożliwia tworzenie wzorów pism. Dzięki ograniczeniu dokumentów papierowych, mamy pokaźne oszczędności na artykułach biurowych i tonerach do kopiarki, jak również chronimy naturę. Faktury przechowywane są w na specjalistycznym serwerze a całą archiwizacja dokumentów odbywa się online. Zaświadczenia i druki klasyfikowane są według ustalonych początkowo kryteriów. Można wyszukiwać je po nazwie, czasie importowania dokumentu, itp.

Jak funkcjonują systemy służące do proces archiwizacji dokumentów?

Pracę z oprogramowaniem zaczynamy od zarejestrowania kategorii pisma w systemie – wystarczy podać jedynie kilka najważniejszych kwestii. W dalszej kolejności trzeba wydrukować naklejkę ze specjalnym kodem QR. W sprzedaży znajdziemy praktyczne drukarki, sprzężone z aplikacjami służącymi do CRM. Wydruk umieszczamy na gotowym dokumencie, a następnie wkładamy do urządzenia wielofunkcyjnego, który umieszcza pismo w systemie. Nawet nie będąc w siedzibie firmy mamy więc dostęp do niezbędnych dokumentów, gdyż oprogramowanie CRM funkcjonują także na smartfonach.

Adres firmy:
Baseline
ul. Łagiewnicka 33A
30-417 Kraków

Tel.: +48 (12) 311 86 45
Mob.: +48 663 366 002
E-mail: [email protected]