Co oznaczają nienaturalne linki przychodzące

Nienaturalne linki przychodzące są głównym powodem, przez który na naszą stronę internetową może być zastosowany ban od Google. Czy jest szansa na uchronienie się od tych nieprzyjemnych sankcji?

Nienaturalne linki przychodzące – zakazane pozycjonowanie

Nienaturalne linki przychodzące to stosowanie ogromnej ilości odsyłaczy kierujących internautów na naszą witrynę w sieci. Manipulują one pozycją portalu w przeglądarce i tym samym łamią normy naturalnego linkowania stworzone przez firmę Google. Przeważnie nienaturalne linki przychodzące pojawiają się w postaci wpisów sponsorowanych najeżonych licznymi odnośnikami. Występuje też zjawisko wymiany linków, co skutkuje zastosowaniem bana. Witryna jest zbanowana filtrem w Google za nienaturalne linki, kiedy nieprofesjonalne metody zostaną odkryte, a to wiąże się z gwałtownym obniżeniem jej pozycji w przeglądarce, czsem aż o 40 stron.

Jak poradzić sobie z nienaturalnymi linkami przychodzącymi

Zwróćmy uwagę na to, że jeśli na adres www zostanie założony filtr w Google za nienaturalne linki, jesteśmy w stanie walczyć o odtworzenie dobrej pozycji w wyszukiwarce . Proces ten jest niestety bardzo pracochłonny i nie gwarantuje stuprocentowego sukcesu. Zasięgnijmy porady doświadczonej agencji pozycjonującej, jeśli pragniemy zwielokrotnić szansę na sprawne usunięcie filtrów. Specjaliści momentalnie ustalą rzeczywistą przyczynę i uporają się z nienaturalnymi linkami. Zwróćmy uwagę, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i usuwanie filtrów od Google należy zlecać wyłącznie prestiżowym podmiotom.