Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym

Pedagodzy podkreślają, że już dzieci w okresie 18+ mają predyspozycje np. do nauki gry na instrumencie, dlatego kształtowanie zainteresowań dziecka trzeba rozpocząć od najmłodszych lat. Chcesz wykorzystać możliwości, które drzemią w Twoim maluchu? Zdecyduj się na zajęcia dodatkowe – one pomogą mu rozwinąć skrzydła!

Zajęcia dla dwulatków – koncerty i imprezy urodzinowe

Zajęcia dla dzieci to bardzo popularna forma urozmaicenia wolnego czasu – doskonale pozwalają rozwinąć wyobraźnię, sprzyjają procesowi socjalizacji, uczą i bawią! Obecnie oferta warsztatów dodatkowych jest bardzo obszerna, a rodzice mogą zapisać pociechy na różnego rodzaju zajęcia. Maluchy mają szansę wziąć udział w zajęciach kształtujących różne poziomy uzdolnień – grę na instrumentach lub śpiew, rytmikę i plastykę. Wiele placówek organizuje miejsca, w których dzieci mogą nie tylko rozwijać nowe umiejętności, ale też poznać rówieśników. W tego typu klubokawiarniach odbywają się koncerty, można też zorganizować urodziny. Doświadczona kadra pedagogów gwarantuje dzieciom pełne bezpieczeństwo oraz warsztaty na najwyższym poziomie.

Zajęcia muzyczne dla dzieci – wierszyki i wyliczanki

Chcesz, żeby Twoje dziecko rozwijało talent muzyczny? Tego typu zajęcia dla maluchów obejmują zarówno zabawy ogólnorozwojowe z użyciem klarnetu, ukulele lub bongosów, jak i naukę repertuaru piosenek. Rytmiczanki oraz wyliczanki znakomicie wpływają na wyobraźnię malucha oraz prawidłowe odbieranie bodźców. Bardzo ciekawą formą spędzania czasu są także zajęcia dla najmłodszych, które przygotowują do pierwszych dni w przedszkolu – dzięki temu mogą rozwijać więzi społeczne.