Wylatujesz na długo? Zostaw samochód na parkingu długoterminowym

Wszystko o Kraków lotnisko parking długoterminowy

Wyjeżdżasz na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Sprawdź, czy zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking blisko lotniska – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Naszym kraju. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem parkujących pojazdów czuwają kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie dla pasażerów z ogromną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich walizek w pociągu czy autobusie miejskim.

Dlaczego opłaca się z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Przeważającą zaletą parkingu przy lotnisku w w Krakowie są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking świadczy także darmowy transfer pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna online bądź telefonicznie – błyskawicznie i bez trudności, a unieważnienie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) bądź przelewem. Innym atutem jest również bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]