tworzenie sklepów internetowych, sklep woocommerce

Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

Zamierzasz założyć sklep internetowy? Jeśli posiadasz już stronę firmową na WordPress, jak również jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną internetową i startujesz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest wspaniałym wyjściem.

Czemu warto założyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak wielkim powodzeniem cieszą się strony tworzone z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno zrozumieć fakt, że natychmiast opracowano wtyczkę umożliwiającą na postawienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem tak nazywa się ta wtyczka, ma wiele zalet. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można bez trudu spersonalizować z zastosowaniem płatnych bądź darmowych motywów, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod różne wyszukiwarki, co powoduje, że łatwiej jest zdobyć pozycje w Top10 w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu kręgowi nabywców. Dzięki użyciu odpowiednich wtyczek rozrasta się także funkcjonalność sklepu. Bez trudu można w nim założyć bramki płatności i zaoferować klientom przekazanie opłaty za zakupy m.in. za pośrednictwem Transferuj.pl bądź Przelewy24.pl. WooCommerce pozwala też na ewaluacjęwyników sprzedaży (przygotowanie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz zespolenie z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – specjalista zatroszczy się o poprawną o semantykę kodu

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce polecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale także zadbają o jego bezpieczeństwo, poprawną semantykę kodu sklepu oraz wykorzystanie wyłącznie potrzebnych, sprawdzonych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce specjaliści stworzą również blog, na którym łatwo można przekazywać użytkownikom informacje o promocjach oraz nowych produktach lub zamieszczać poradniki i recenzje oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]