VIP TAXI w Krakowie to gwarancja luksusu

Ekskluzywne usługi przewozowe na terenie Krakowa to propozycja dla klientów indywidualnych i biznesowych. Przejrzyjmy detale tej oferty i przekonajmy się dlaczego usługa VIP TAXI jest tak popularna.

VIP TAXI w Krakowie – płać tradycyjnie i elektronicznie

VIP TAXI w Krakowie oferuje przewóz osób i bagażu na teren lotniska Balice lub w inne miejsce na terenie Polski. Szofer chętnie pomoże z walizkami, podjedzie pod terminal, a nawet może odebrać nas z samolotu. Sposób płatności jest bardzo różnorodny – możemy uiścić opłatę gotówką i zbliżeniowo oraz np. w walucie obcej – np. USD. Z przewozów najczęściej korzystają prezesi ogromnych firm, która przylatuje do Krakowa na różnego rodzaju eventy lub negocjacje z klientami. Żąda ona rzecz jasna profesjonalnej obsługi, błyskawicznego przejazdu przez uliczny chaos i wytwornych warunków. Przedstawiciele tych firm z reguły podróżują ekskluzywnymi limuzynami, np. Mercedesem klasy S, gdyż tego wymaga prestiż ich stanowiska.

VIP TAXI – dla osób prywatnych i gwiazd

Z VIP TAXI Kraków podróżują także osoby prywatne, często bardzo zamożne oraz gwiazdy – piłkarze czy aktorzy. Najczęściej zależy im na komfortowym poruszaniu się po mieście, liczą również na taktowną obsługę. Samochody są gotowe podołać najbardziej wygórowanym pragnieniom, posiadają klimatyzację, skórzaną tapicerkę. Kierowcy są gotowi służyć poradą w każdej sytuacji i biegle posługują się językiem angielskim.