opieka nad grobami Kraków, sprzątanie grobów Kraków

Sprzątanie grobów

Chyba żaden z nas nie chciałby, by groby jego bliskich były zapomniana. Niestety jednak, nie zawsze mamy wolną chwilę na to, by się nimi zaopiekować, odwiedzając miejsca spoczynku jedynie przed związanymi z daną osobą rocznicami. Na szczęście jednak nie musimy w ogóle skazywać ich na zapomnienie – musimy jedynie powierzyć ich wyczyszczenie profesjonalnej firmie. Jak szukać takich ofert? Co na nich zyskamy i jak dużo za nie zapłacimy?

Czyszczenie grobów – jak znaleźć?

Anonse przedsiębiorstw proponujących czyszczenie grobów bez trudu wyszukamy w sieci – wystarczy wpisać odpowiednie słowa w Google. Oprócz tego, przedsiębiorstwa te zwykle ogłaszają się również w okolicy nekropolii – kiedy dobrze przyjrzymy się słupom z ogłoszeniami, niewątpliwie znajdziemy dobrą dla nas osobę.

Czyszczenie grobów oraz pozostałe zlecenia

Czyszczenie grobów stanowi tylko jedną z niektórych usług oferowanych przez przedsiębiorstwa opiekujące się miejscami spoczynku zmarłych bliskich. Stawiając na skorzystanie z ich usług, możemy liczyć także na odnowę nagrobka, postawienie siedzenia na cmentarzu, stawianie świeczek lub pielęgnację roślin. Możliwe jest zamówienie pojedynczego zlecenia albo skorzystanie z współpracy stałej.

Czyszczenie grobów – ile wydamy?

Na pytanie dotyczące kosztów opisywanych zleceń trudno byłoby odpowiedzieć w kilku słowach, bo stawki mogą znacznie różnić się w wielu miastach. W większości krajowych miejscowości na czyszczenie grobów wydamy za każdym razem około trzydziestu złotych. Roczna współpraca stała to natomiast mniej więcej czterysta złotych za jeden nagrobek.

Adres firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]