okna serwis Warszawa, serwis okna

Serwis okien – powierz go specjalistom

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje doświadczony serwisant? Dlaczego warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są narażone na wszelkiego rodzaju wypaczenia i uszkodzenia. Na stan uszczelek oraz okien źle działają też czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe czynności można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy zatrudnić serwisanta. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko działające mechanizmy, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowany zespół serwisu okien przeprowadzi też wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zmniejszyć straty ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec zadba również o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez instalację specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]