Rozwiązania Business Intelligence

Proces przekształcania danych w informację, a informacji w wiedzę, która jest wykorzystywana by zwiększyć konkurencyjność przedsiębiorstwa to Business Intelligence znany też jako analityka biznesowa. To zbiór postępowańpraktyk, metodyk, narzędzi oraz innych technologii informatycznych. W dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu BI specjalizuje się BIzalto. Dzięki ich rozwiązaniu można zbierać i integrować dane, które wykorzystane w odpowiednim czasie przynoszą zysk i dają możliwość uzyskać pełniejszy wgląd w działanie Twojej firmy.

Metodyka BI a praca w przedsiębiorstwie

Oferowane przez BIzalto systemy cechuje precyzyjny dopasowanie pod charakter Twojego przedsiębiorstwa – zapewnia to starannie wyselekcjonowaną wiedzę dotyczącą jego procesów i otoczenia. Wskutek badania, obserwacji i identyfikacji, poza zwiekszeniem wydajności, otrzymywane są też dodatkowe korzyści. To między innymi: udoskonalenie zarządzania, uporządkowanie wiedzy w firmie, analiza sprawności operacyjnej oraz poprawa relacji z klientami. Tylko właściwie zestawione informacje tworzą pożądany materiał do analiz i predykcji, gdyż suche fakty prezentują znikomą wartość. Efektywne opieranie się na ogromnych ilościach danych używając wybranych technik, standardów i konfiguracji to esencja analityki biznesowej.

Zaufaj BIzalto!

Pomimo tego, że BIzalto jest nową firmą, daje gwarancję pełnej obsługi od wdrożenia, analizy po kursy końcowe. Swoje usługi przeprowadza we współpracy z instytucjami branży produkcyjnej, finansowej, paliwowej oraz innych w kraju i za granicą, a ich pracownicy to kompetentni specjaliści z korporacyjnym doświadczeniem w budowie i wdrażaniu systemów BI. Główna misja BIzalto to pomaganie przedsiębiorstwom w rozwoju i wyprzedzeniu konkurencji w oparciu o rzetelne informacje. Koniec z podejmowaniem niepewnych decyzji – kreatywne rozwiązania, innowacyjne myślenie oraz zaawansowane technologie – to te czynniki zapewniają najwyższą jakość, efektywność, i właśnie te cechy charakteryzują firmę BIzalto.